(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
tmx_stend.jpg

23-24 травня в Одесі пройшла щорічна науково-практична конференція «Філатовські читання»
, присвячена цього разу 80-річчю тканевої терапії по методу академіка В. П. Філатова. Насичену програму конференції забезпечили виступи лікарів як з України, так і з інших країн, у тому числі з Росії, Узбекистану, Німеччини, Швейцарії та ін. У своїх виступах автори висвітлювали теми, актуальні для сучасної української офтальмології.

Також традиційно при конференції працювала виставка.
На стенді компанії Техномедекс Груп від наших менеджерів, а також від представників компаній-виробників, відвідувачі могли отримати додаткову інформацію про ІОЛ 1stQ, інструменті BVI, про комбіновану систему Megatron S4 та продукти для вітреоретінальной хірургії від компанії Geuder, а також про ультразвукове обладнання та лазери виробництва Ellex.

У цій статті хотілося б сказати кілька слів про доповідь Соколовської Т.В. (Москва, Росія), присвяченупорівняльній оцінці методів лазерної активації трабекули в лікуванні первинної відкритокутової глаукоми.

Автор підкреслює, що серед способів активного впливу на зону фільтрації кута передньої камери найменш травматичними є лазерні втручання. При цьому СЛТ показав себе як ефективний, неінвазивний метод лікування початкових стадій ПВКГ при наявності пігментації трабекули.Для проведення процедури СЛТ в лікарні використовують апарат Tango Laserex (у 2005р. компанія Laserex змінила назву на Ellex).

Для того щоб не залежати від ступеня пігментації трабекули,паціентам з незначним вмістом пігменту за допомогою YAG-лазера проводять процедуру Лазерної Активації Трабекули(ЛАТ). Імпульси тривалістю в 3 нс формують над поверхнею трабекули «ударну хвилю», яка викликає рух вологи передньої камери і різних відкладень на поверхні трабекули. У результаті цього відбувається «промивання» трабекулярних щілин під тиском. Д-р Соколовська зазначає, що ІАГ-ЛАТ - малотравматична й ефективна при лікуванні початкових стадій ПВКГ, незалежно від ступеня пігментації трабекули, але її результати менш стабільні, ніж після СЛТ. odessa_zal.jpg

Заключним висновком в доповіді сказано, що методи лазерної активації трабекули можуть бути використані для лікування початкових стадій ПВКГ при неефективності медикаментозного лікування та у випадку неможливості проведення хірургічного втручання.

Сподіваємося, що перебування на «Філатовських читаннях» для кожного учасника було настільки ж цікавим, як і корисним. І до зустрічей на наступних важливих подіях у світі офтальмології!

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015