(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
У цьому році Мілан приймав 30-й конгрес ESCRS.
Попередник ESCRS Європейський Консиліум Інтра-окулярної Імплантації (EIIC) провів свій перший конгрес у Гаазі (Нідерланди) у 1982 році. У тій події брало участь близько 200 делегатів. Мілан же в цьому році зустрів понад 6700 катарактальних та рефракційних хірургів з різних країн. Конгрес ESCRS по праву можна вважати одним з найбільш масштабних заходів у світі офтальмології. Інтенсивна програма останнього конгресу включала в себе експертні симпозіуми та більше 100 навчальних і хірургічних курсів. Під час ESCRS кожен зареєстрований відвідувач міг дізнатися про новини і глобальні тенденції у катарактальній та рефракційній хірургії, ознайомитися з останніми досягненнями в цій області та зустрітися з професіоналами з усього світу.

Побачити новітні розробки можна було в тому числі і на виставці, що звично проходила в дні проведення конгресу. Понад 280 компаній експонували свою продукцію в Мілані. При цьому кожен виробник намагався привернути увагу відвідувачів і зацікавити їх як традиційними, так й інноваційними продуктами.

Крім іншого, в офтальмологів на ESCRS була можливість взяти участь в Ветлабах, під час яких обладнання не тільки демонструють, але й навчають роботі з ним. На Ветлабі від компанії Geuderпобували й українські лікарі, при цьому відмінна організація заходу дозволила їм переконатися в неперевершенній якості та надійності продукції Geuder.

Українські офтальмологи не обійшли увагою і стенд компанії Ellex. Тут було представлено таке обладнання, як комбінований SLT / YAG лазер Tangoфотокоагулятор Integre Yellow,фотодеструктор Super Qпереносний зелений лазер Solitaire, а також УЗД EyeCubed.

Німецький лідер з виробництва ІОЛ 1stQ представляв свою інноваційну розробку - AddOn ІОЛ 1stQ, яка імплантується в сулькус як додаток до вже наявної ІОЛ для корекції рефракції пацієнта.

Звичайно жодна стаття не зможе вмістити повний опис всього, що відбувається на конгресі. Тому нижче кілька фотографій з Мілана. І якщо Ви ще не були учасником цієї грандіозної події в світі офтальмології, то наступний XXXI конгрес ESCRS пройде з 5 по 9 жовтня 2013 року в Амстердамі, Голландія. Плануйте свою участь вже сьогодні!

geuder

Демонстраційний стенд Geuder

ellex

Ellex на ESCRS

1stq

Стенд 1stQ GmbH

optos

Daytona - революційна новінка від компанії Optos 

bvi

Стенд BVI

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015