(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
С середины 2019 года, мы создали специальный ресурс для профессионалов в офтальмологии https://www.tmx-academy.com

В рамках этого сайта, практикующие офтальмологи погут получить подробную профессиональную информацию по внедрению разнообразных технологий в свою клиническую практику, начиная с новых можелей ИОЛ и заканчивая сложным оборудованием. 

Для полноценного доступа к ресурсу нужна регистрация, которую легко можно пройти на сайте. 
Генеральный Партнер на Ophthalmic HUB 2019 - Техномедэкс Групп 

hub


Лекция о современных ИОЛ для лечения пресбиопии и новой технологии EDOFЛекция про клиническое применение LFT от Ellex 


а так мы готовились... :) 

В черговий раз, Одеса зібрала кращих офтальмологів країни на щорічному заході - «Філатовська читання 2017».

Рады сообщить Вам, что нами была успешно пройдена процедура оценки соответствия и получен сертификат соответствия интраокулярных линз и инжекторов для ввода интраокулярных линз 1stQ.

21-22 травня 2015 в Одесі компанія «Техномедекс Груп» взяла участь у виставці
, що проходила в рамках науково-практичної конференції офтальмологів з міжнародною участю «Філатовська читання 2015», яку без перебільшення можна назвати найбільш значущою подією для українських офтальмологів. Цього року конференція була присвячену присвячена 140-річчю від дня народження геніального вченого, основоположника вітчизняної наукової школи офтальмології, засновника і першого директора Українського інституту експериментальної медицини (зараз Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України) академіка Володимира Петровича Філатова.

Ми були раді бачити Вас на нашому стенді. Сподіваємося, що перебування на «Філатовська читаннях» для кожного учасника було цікавим і корисним. І до зустрічей на наступних важливих події у світі офтальмології!

7-8 мая в Мангейме (Германия) компания 1stQ организовала встречу дистрибьюторов и обучение по технике расчета ИОЛ.

В течение этого двохдневного курса наши специалисты прошли профессиональную подготовку по следующим направлениям:

Напередодні Нового року наш німецький партнер компанія GEUDER дякує всім за успішну і сумлінну співпрацю.


І пропонує разом згадати події року, що минає. Це і випуск нових значимих продуктів MEGATRON S4 HPS, ENDOTRON532 і успішну участь на всесвітніх конгресах і зустрічах.

MEGATRON S4 HPS

Завдяки високим характеристикам система задовольняє найвищі вимоги в передньому сегменті з максимальною безпекою, ефективністю, економічністю і гнучкістю.ENDOTRON 532

У поєднанні з MEGATRON S4HPS або як окреме рішення. Лазерна система endoTRON532 забезпечує максимальну гнучкість і безпеку пацієнта без компромісу.Але не тільки випуском нових продуктів був знаменний 2014 рік.

ESCRS / EURETINA 2014, Лондон

Новий дизайн стенду для презентації MEGATRON S4 HPS. Інтегрований хірургічний інформаційний центр для практичної підготовки. Щорічні дистриб'юторські заходи GEUDER протягом ESCRS.

Щорічна зустріч Американської академії офтальмології (ААО), Чикаго

Зустріч проходила з 18 по 21 жовтня в Чикаго. Як і щороку GEUDER розташовувався на великому стенді спільно з його американським партнером Crestpoint.

Основними моментами виставки були лазерна катаракта та інструментарій для фемто лазерного LASIK, такі як одноразові ножиці і пінцети UNO Colorline. Також представлені MEGATRON S4HPS та endoTRON532.GEUDER чекає зустрічі на XXXIII конференції ESCRS 2015 в Барселоні!

Компанія Ellex рада оголосити про випуск комплекту Windows 7 для оновлення операційної системи Eye Cubed V4 і New Gen з Windows XP до Windows 7 Embedded Standard OS.

12 грудня 2014 року компанія “Техномедекс Груп” провела конференцію «Катаракта майбутнього».
В конференц-залі готелю Radisson зібралось близко 100 ведучих офтальмологів з усіх областей України.

Честь відкриття семінару дісталася професору кафедри офтальмології Національної Медичної Академії, головному офтальмологу МОЗ України Рикову Сергію Олександровичу.

Своє вітальне слово також сказав професор Микола Маркович Сергієнко член-кореспондент Національної академії наук та Академії Медичних Наук, президент асоціації офтальмохірургів України.

Конференція була повністю присвячена питанню хіріргії катаракти в Україні. В ході конференції були розглянути різні аспекти роботи хірурга в сучасних реаліях, окреслені можливості і вигоди нового підходу та презентовані інструменти роботи хірурга із пацієнтом.Головний фокус нового підходу - це відповідь на питання пацієнта «Як повернути зір, що найкращим чином буде відповідати його особистим потребам». З метою допомогти хворим повернути максимальну якість зору після лікування катаракти, запущено інформаційно-освітній ресурс для пацієнтів з катарактою - Всеукраїнський портал катаракта.укр. Цей проект є унікальним, оскільки це єдине місце, де можна отримати об’єктивну інформацію про лікування.

Компанія «Техномедекс Груп» висловлює подяку всім гостям, які взяли участь у конференціїї. Сподіваємося, що кожен лікар отримав знання, корисні для його роботи, і просто приємно провів час.

Щоб дізнатися детальніше та взяти участь у проекті, Ви можете надіслати заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..Приєднуйтесь до групи експертів лазерного вітреолізіса на «Європейському лазерному курсі вітреолізіса»
 в Ейберген, Нідерланди.

Завдяки серії клінічних лекцій і практичних семінарів курс дозволить ознайомитися з лазерним вітреолізісом - ефективним методом лікування ниток і помутнінь склоподібного тіла.

Дата проведення курсу: субота 17 січня 2015
Час: 10.30 - 17.00 (обід передбачений)
Ведучий: Карл брасом, MD (Німеччина)
Місце проведення: Oogcentrum Ейберген, Nijverheidsstraat 8-4,

7151HN Ейберген, Нідерланди

Реєстрація закінчується 12 січня 2015.

Бажаючим зареєструватися на курс прохання звернутися у відділ маркетингу компанії Техномедекс Груп

Про лазерний вітреолізіс

Лазерний вітреолізіс є ефективним, амбулаторним лікуванням для видалення ниток і помутнінь склоподібного тіла, який мінімізує багато ризиків пов'язаних з інвазивною вітректомією.

Зображення надано Карлом брасом, MD, Німеччина.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на спеціально розробленому компанією Ellex сайті www.floater-vitreolysis.com

Компанія 1stQ надає унікальний шанс молодому лікарю з України отримати додаткові знання по вітректомії на офтальмологічному Ветлабі у Відні.
Компанія Еllex на ESCRS / EURETINA традиційно привітала і подякувала своїм партнерам за пліднe співпрацю
 і внесок в успіх компанії. 

Цей рік став особливим для нас. "Техномедекс Груп" стали одним з найкращих партнерів-дистриб'юторів і отримали нагороду «Outstanding Marketing Award». 

C компанією Ellex ми співпрацюємо з 2011 року, і ця співпраця більш ніж успішна. Нагадаємо, що в грудні 2013 року спільно з Ellex був проведений перший в історії української офтальмології SLT-симпозіум з живою хірургією. 

Ми дякуємо Ellex за визнання нашого успіху і вклад у перемогу, а також клієнтам за вибір та довіру до нашої компанії. Вітаємо всіх з цією високою нагородою!

Комбінована лазерна система Tango™ SLT/YAG 


Від проектування і розробки до тестування якості та виробництва, кожна частина комбінованої лазерної системи Ellex Tango™ SLT/YAG - в тому числі її дворежимна лазерна головка - виготовляється компанією Ellex. Це не тільки гарантує цілісність якості та продуктивності системи, але і дозволяє надавати неперевершений рівень сервісної підтримки.Ellex Tango™ SLT/YAG пропонує ряд інших переваг, у тому числі:

 1. Найшвидший SLT / YAG лазер . Власна розроблена і запатентована технологія забезпечує ефективну передачу енергії, лазер має найвищу частоту пострілів 3 Гц, що дозволяє швидко і з високою точністю проводити процедури.
 2. Підвищена продуктивність впродовж тривалого часу. Лазерна головка створена з термостыйких однорідних матеріалів, які витримують навантаження і не піддаються корозії, забезпечує термін служби більше ніж на 400 тисяч пострілів.
 3. Безпечна фотодеструкція для ІОЛ. Ультра-Гауссовский профіль променя і короткий час наростання енергії забезпечує ультра-низьку енергію оптичного пробою (в повітрі) & mdash; близько 1,8 мДж в оптимальних умовах 
 4. Регулювання параметрів з точністю в 0,1 мДж. Конфігурація електроніки, лазерної головки і системи живлення забезпечує точність регулювання для ультра-точного лікування.
 5. Ефективність постріл за пострілом. Запатентована технологія SLT / YAG включає алгоритм мікро-контролера і компенсації енергії, забезпечує більш стабільну вироблення енергії.  

Не всі SLT-лазери виробляються однаково

ВАЖЛИВО

Ви можете здивуватися, дізнавшись, що більшість постачальників лазерних систем залучають до виробництва сторонні компанії. Насправді, Ellex є одним з усього лише двох офтальмологічних компаній, які володіють необхідними технічними знаннями для виробництва дворежимних SLT / YAG лазерів.Так само, як ви повинні знати, хто виробляє двигун для вашого автомобіля, важливо знати, хто насправді виробляє двохрежимний резонатор / головку лазера SLT / YAG - це може допомогти вам уникнути неприємностей із сервісним обслуговуванням приладу.

Досвідченні хірурги всього світу зібрали свої напрацювання про каналоплатику у електронній книзі “Все про відтік”.
У книзі розглядається використання каналопластики в хіругічній практиці. Електронна книга презентує ряд грунтовних досліджень і підготованих статтей, що написані успішними хірургами, що практикують в області каналопластики.

У книзі розглянено наступні питання:

 1. динаміка рідини і важливість відкриття дренажного каналу 
 2. каналопластика і SLT – об'єднання зусиль для відновлення відтоку 
 3. клінічна ефективність і тривалі результати каналопластики 
 4. ідеальний пацієнт для каналопластики
 5.  налагодження успішної практики каналопластики 
18 жовтня у Чикаго буде проведена урочиста презентація книги та відбудеться святкування партнерства Ellex і iScience. Підписатися на електронну книгу можна за посиланням http://www.ellex.com/canaloplasty-ebook

Компанія Ellex організовує черговий,  уже 12-й курс з ультразвуку EyeCubed.
 В рамках курса будуть проводитися теоретичні и практичні заняття, в ході яких буде можливість прослухати лекції  фахівців міжнародного рівня з великим досвідом роботи в області ультразвукових досліджень. Частина курсу буде присвячена темі каналопластики, нового напрямку від Ellex.

Курс: "Ultrasound Imaging for Glaucoma: from Diagnosis to Surgery"

Дата:субота 13 вересня

Час: 18.00 – 21.00 (ланч включено)

Місце проведення: Capital Suite 13 (ExCel London)

Офиційна мова: англійська

Для участі необхідна попередня реєстрація до 1 вересня 2014: електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наступного місяця в Лондоні відбудуться  об'єднанні засідання  XXXII з'їзду ESCRS і Конгресу EURETINA.

Якщо Ви бажаєте дізнатися про остання досягнення в області лазерних технологій лікування глаукоми і помутнінь склоподібного тіла, тоді пропонуємо Вам відвідати Ellex EuroTimes Simposium.

Симпозіум: Laser Vitreolysis and Retinal Rejuvenation (2RT) for Early AMD

Дата: неділя  14 вересня

Час: 13.00 – 14.00 (включаючи ланч)

Місце проведення: Capital Suite 13 (ExCel London)

Офіційна мова: англійська

Для участі необхідна попередня реєстрація  до 8 вересня 2014: електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Еllex продовжує розвиватися.
Компанія придбала бізнес iScience Interventional Inc., Зокрема виробництво мікрокатетерів iTRACK ™ 250 для каналопластики. Каналопластика є ефективною і перспективною хірургічною методикою в нормалізації В
ОТ. Ефект операції полягає у відновленні показників гідродинаміки і забезпечує безпрецедентний рівень ефективності та безпеки при хірургічному лікуванні глаукоми.

Також Еllex запустила інформаційний ресурс, присвячений темі каналопластикиwww.canaloplasty.com. Даний ресурс, призначений для лікарів і пацієнтів, надає велику кількість освітньої інформації, відео, порад лікарям і пацієнтам.

З липня 2014 р компанія Geuder починає постачвляти нові моделі приладових візків.
Обидві моделі розроблені з урахуванням нових підвищених вимог до портфоліо блокової офтальмологічної хірургічної системи Geuder. Модель PROFESSIONAL призначена в основному для користувачів, які віддають перевагу поворотним підносам і можливості зберігати супутні аксесуари всередині офтальмологічної системи. Модель BASIC створена для клієнтів, яким важлива нижча ціна і краще співвідношення ціна / переваги.

21-23 травня 2014 року в м. Одеса пройшов
 
ХІІІ Зїзд офтальмологів України. У цьомумасштабному заході взяли участь 27 компаній з різних країн світу.


На засіданнях з’їзду обговорювалися шляхи і способи вирішення існуючих проблем в лікуванні очної патологіїбули розглянуті інноваційні рішення, винаходи, вдосконалення з таких актуальних тем, як: патологія рогівки ока, кератопластика; травми і опіки очей та їх придатків; хірургічні методи лікування катаракти; сучасні підходи до клініки і лікування глаукоми; діагностика та лікування новоутворень органа зору, сучасні методи органозберігаючого лікування внутрішньоочних новоутворень; діабетичні ураження очей та їх лікування; вітреоретинальна і лазерна мікрохірургія в лікуванні патології заднього відділу ока; патологія судинної оболонки, сітківки та зорового нерва; дитяча офтальмопатологія; аномалії рефракції і патологія окорухового апарату.
Також традиційно при конференції працювала виставка. На стенді компанії Техномедекс Груп від наших менеджерів відвідувачі могли отримати детальну інформацію та консультацію про ІОЛ 1stQ, ультразвукове обладнання та лазери виробництва Ellex, інструмент BVI, про комбіновану систему Megatron S і продукти для витреоретинальної хірургії від компанії Geuder.


Сподіваємося, що перебування на «Філатовських читаннях» для кожного учасника було цікавим та корисним. І до зустрічей на наступних важливих подіях в світі офтальмології!

З 2 по 6 квітня в Токіо (Японія) відбувся Міжнародний Всесвітній Офтальмологічний Конгрес.
 


У рамках цього конгресу компанія Optos представила відвідувачам унікальну технологіюUWF ™ (ультра- широке поля огляду сітківки) і провела семінар«UWF:Новий стандарт медичної допомоги: Клінічне застосування і приклади впровадження», який мав надзвичайний успіх. Семінар був записаний і незабаром буде доступний для перегляду. 

Нижче наведені посилання на останні публікації, увага яких акцентована на технології UWF - FA (Флюоресцентна ангіографія - ультра-широке поле огляду сітківки).

UWF - FA показує всю ступінь і тяжкість запального процесу при увеїті - натисніть тут, щоб прочитати статтю.

Хоріоїдальні невуси є більш поширеними , ніж вважалося раніше - натисніть тут, щоб прочитати статтю.

UWF - FA полегшує навігацію панретинальной фотокоагуляции ( PRP ) - залишитиЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Компанія Optos, лідер в технології отримання зображень сітківки з ультра-широким полем огляду, створила окремий інформаційний ресурс пацієнтам
— optomap.com.

Цей веб-сайт містить інформацію спеціально для пацієнтів: оригінальні optomap зображення очного дна та зображення здорових очей, відео матеріали та інше (про зображення optomap ми писали раніше в новині "Технологія ультра-широкого поля огляду UWF™ компанії Optos в діагностиці сітківки")

Також веб-сайт може бути корисний фахівцям офтальмологам.Однією з унікальних особливостей даного веб-сайту є Симулятор зору (розташований у правій частині сторінки в розділі "додаткова інформація" або зайти за посиланням).

Симулятор зору дозволяє пацієнтам побачити, як проявляються і розвиваються різні захворювання очей на optomap зображеннях і як це може вплинути на зір. Симулятор зору — відмінний інструмент в навчанні пацієнтів фахівцями офтальмологами, що використовують зображення ультра-широкого поля зору.

Сподіваємося, що інформація буде корисна Вам і Вашим пацієнтам!

Світовий виробник та експерт в області ультразвукового та лазерного офтальмологічного обладнання компанія Ellex проводить чергові ІІ Європейські Eye Cubed курси з ультразвуку.
Відвідавши курси Ви дізнаєтесь про основи офтальмологічної ехографії високої роздільної здатності з серії клінічних лекцій та семінарів- практикумів з використанням ультразвукової системи преміум класу Eye Cubed V4. Навчання відбудеться 2 липня 2014 року в рамках XXV SIDUO конгресу в Берліні, Німеччина. Курси проводять офтальмологи провідних європейських клінік Польщі, Німеччини, Італії, а також доктор відомого інституту ока Bascom Palmer, США. Будемо раді Вашій участі!

Раді повідомити Вам про появу нового продукту в лінійці компанії Geuder - бандажні лінзи LensWista Element BL
Лінзи Element BL виконані з чистого силікону, виготовляються за особливою інноваційною технологією, формуючи міцну гідрофільну поверхню.
Завдяки своїй підвищеній проникності кисню, в 8 разів вище в порівнянні із звичайними контактними лінзами, бандажні лінзи LensWista сприяють швидкому загоєнню ран і значно знижують больові відчуття відразу після застосування.
Лінзи Element BL мають високу переносимість при першому використанні, відсутні відчуття стороннього тіла, що підвищує комфорт пацієнта при носінні лінзи.

Область застосування лінз Element BL:

 • Травми рогівки різного типу
 • Ускладнене загоєння ран
 • Після рефракційної хірургії ФРК, ЛАСІК
 • Епітеліальні розриви
 • Періодичні ерозії рогівки
 • Після видалення стороннього тіла
 • Синдром Шегрена

В останні роки застосування фемтосекундного лазерного обладнання при хірургії катаракти відкрило нову еру в цій галузі.
Для створення платформи з обміну досвідом, очна клініка Бельв'ю організувала «Збори Європейських користувачів фемтосекундних лазерів » (EFUM). Ми раді повідомити Вам, що німецька компанія 1stQ, яку в Україні представляє Техномедекс Груп, є одним із спонсорів « Зборів Європейських користувачів фемтосекундних лазерів ». EFUM відбудеться 29 березня в Гамбурзі. У центрі уваги зустрічі будуть переваги і недоліки фемтосекундної технології, а також економічні аспекти застосування фемтолазерів в хірургії катаракти. Детально ознайомитися з EFUM Ви можете на сайті www.efum.org/ Планується, що захід стане одним з найцікавіших у 2014 році! Чекаємо Вас на цій зустрічі!

Сьогодні органи охорони здоров'я багатьох країн активно реалізують програму
 скринінгудеабетичної ретинопатіїяка включає технологію UWF™ - ультра-широкого поля огляду сітківки. 

Компанія Optos розробила інформаційні матеріалиякі акцентують увагу на використанні зображень ультра-широкого поля огляду сітківки UWF™ в питаннях, що стосуються діабетичноїпрограми скринінгу. Матеріали містять клінічні дані з використанням зображень optomap® ультра-широкого поля огляду сітківки UWF™ та програмне забезпечення для телемедицини при скринінгу ретинопатій.

Використовуйте дані матеріали і відкрийте для себе переваги зображень ультра-широкого поля огляду сітківки UWF™ в скринінгу патологій сітківки.

Важливо відзначитищо компанія Optos завжди була першою в технології отримання зображеньсітківки з ультра-широким полем огляду і має більше 250 завершених і поточних клінічнихдосліджень, що підтверджують унікальність технології UWF™Цей величезний досвід не може не використовуватися

Більше 5500 UWF систем візуалізації Optos встановлені по всьому світу і більше 40 мільйонівпацієнтів отримали optomap® — UWF зображення сітківки.

Однією з систем ультра-широкого поля огляду сітківки UWF є лазерна фундус-камера Daytona

Більш докладно про Daytona Ви можете дізнатися тут

SLT цілодобово контролює ВГД ваших пацієнтів
з
 глаукомою.


Незалежно від того чи використовується в якості первинноїдопоміжної або альтернативної терапії,SLT знижує ВГД також ефективнояк і медикаментозне лікуваннямає постійні характеристики безпекиі, найголовнішеконтролює ВГД 24 години на добу7 днів на тиждень.

При первинній терапії SLT стабілізує добові коливання ВГД.

В якості додаткової перевагиSLT є більш економічним підходом для лікування глаукоми в порівнянні з медикаментозним лікуванням.

SLT - новий світовий стандарт лікування глаукоми.

Електронна книга про SLT від Ellex - об'єднання авторитетних експертів SLT з усього світуохоплює ряд клінічних тапрактичних питаньвключаючивідбірпацієнтів і протокол лікування.

Завантажити електронну книгу про SLT

SLT. Швидко та легко.

SLT є відносно швидкою і легкоюамбулаторною процедуроюПід час лікування проводиться близько 100терапевтичних пострілів по трабекулярній сітці на 360 градусів.

 Завантажити керівництво з виконання процедури SLT.

Американський офтальмолог Роберт Ошер розмістив у своєму відео журналі катарактальних та рефракційних хірургів відео доктора Гангольфа Саудера

На нашому сайті в розділі статті Ви можете ознайомитися з результатами SLT процедур, які проводилися під час першого SLT-симпозіуму в Україні.
http://tmx.kiev.ua/ukr/articles/48 Процедури лікування глаукоми виконувалися за сучасною технологією SLT відповідно до затверджених стандартів на інтегрованому лазері Tango компанії Ellex, єдиному в Україні лазері, який дозволяє проводити SLT лікування згідно з протоколом FDA.

Німецька компанія 1stQ, виробник інтраокулярних лінз, розмістила в інтернет-ресурсі Eyetube відео матеріал про лінзи AddOn "Рішення при пресбіопії" за участю доктора Гангольфа Саудера:

Всесвітньо відомий виробник офтальмологічних лазерів компанія Ellex запустила окремий сайт присвячений темі помутнінь склоподібного тіла (floaters) та вітреолізісу .

www.floater-vitreolysis.com

Даний ресурс, призначений для лікарів і пацієнтів, надає велику кількість інформації про лікування помутнінь склоподібного тіла на основі досвіду лікарів з усього світу і охоплює такі теми, як підбір пацієнтів і оптимальні методи лікування.Більш докладно про проблему помутнінь склоподібного тіла та вітреолізіс Ви можете ознайомитися на сайті www.floater-vitreolysis.com

або статті Вебінар "YAG - лазерний вітреолізіс"

На численні прохання наших партнерів ми вирішили доповнити формат проведення симпозіуму.
Ми сфокусуємось не тільки на лікуванні глаукоми , але також і на її діагностиці Компанія Reichert , піонер техології безконтактної тонометрії представить нову технологію Corneal Response , яка значно підвищує точність діагностики внутриочного тиску. Як багато хто знає , теорія про вплив товщини рогівки на тиск не повністю відповідає дійсності , і для коректного вимірювання ВОТ потрібно враховувати біомеханічні властивості рогівки - адже рогівка може бути тонкою , але жорсткої або товстої , але м'якою. Використання технології 7CR дозволяє діагностувати глаукому низького тиску враховуючи вплив біомеханічних властивостей рогівки. Час проведення конференції також буде розширено : початок о 14:00. Враховуючи розширення програми конференції , ми продовжили термін реєстрації до 1 листопада 2013 року. Для реєстрації достатньо надіслати email на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Дякуємо всім , хто вже зареєструвався ! Точний час і дата конференції буде повідомлено всім зареєстрованим на email і по телефону.

slt_image.jpg SLT - новий світовий стандарт в лікуванні глаукоми.
Тепер і у докторів з України є можливість на практиці дізнатися всі тонкощі виконання процедури SLT для лікування глаукоми згідно стандартів, що прийняті у цій сфері!


12 грудня компанія Техномедекс Груп (Україна) спільно з Ellex (Австралія) організовують SLT-симпозіум з живою хірургією від всесвітньо відомого експерта в області SLT д -ра Лоуренса Ф. Джиндра ( Lawrence F. Jindra , MD , New York , USA) .
Відвідавши SLT - симпозіум в Києві ви отримаєте відповіді на питання:

 • Що таке SLT?

 • Чому SLT - найкращий варіант лікування глаукоми для лікаря та пацієнта?

 • Як вибирати кандидатів для SLT?

 • Яких результатів можна досягти призастосуванні SLT?

А також дізнаєтеся всі необхідні нюанси в роботі з SLT-лазером та побачите, наскільки проста ця процедура для лікаря й безболісна для пацієнта!
Для участі в SLT-симпозіумі необхідна попередня реєстрація до 12 жовтня 2013 року - ел. лист з прізвищами учасників та зазначенням назви заходу на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні! Кількість місць обмежена!
Спільний SLT-симпозіум з живою хірургією від L. Jindra , M.D. , New York , USA

slt_invitation.jpg Дата: 12 грудня 2013р.
Місце: Київ (інформація про точну адресу буде повідомлена додатково)
Час: 16.00-19.00
Реєстрація: до 12 жовтня 2013 ел. лист наЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Д-р Лоуренс Джиндра - приватний практикуючий лікар, почесний директор глаукомного центру, почесний голова відділення офтальмології Winthrop University Hospital, доцент-клініцист Університету Columbia. Піонер у клінічному впровадженні SLT, з 2001р провів більше 4300 процедур та більше 80 презентацій щодо SLT та її ролі в лікуванні глаукоми на міжнародних наукових зустрічах.

Тут ви можете прочитати статтю Д-ра Джіндра по довгострокові результати SLT:

http://tmx.kiev.ua/rus/articles/44


Для перегляду інтерв'ю з Д-ром Джиндра, перейдіть за посиланням:

http://www.youtube.com/watch?v=pWVI28NuOIk

dr_jindra.jpg

Компания 1stQ предоставляет уникальный шанс врачу из Украины получить дополнительные знания по витректомии на Офтальмологическом Ветлабе в Вене.

Компанія Ellex випустила електронну книгу «SLT: Новий стандарт у лікуванні глаукоми»
.

Тепер всю важливу інформацію про SLT можна отримати з одного джерела! В електронній книзі представлені статті від докторів - експертів з лікування глаукоми з використанням SLT. Прямо з книги ви зможете завантажити корисні матеріали, що стосуються SLT, та подивитися цікаве відео!

Зміст ел.книги «SLT: Новий стандарт у лікуванні глаукоми»:

 1. Досягнення результатів, що витримали перевірку часом.

  Lawrence F. Jindra, MD,USA

 2. Переваги SLT в якості первинного лікування глаукоми.

  Andrew G. Iwach, MD, USA

 3. Метод ллікування глаукоми, що не викликає ускладнень

  Madhu Nagar, FRCS ophth, MS ophth, United Kingdom

 4. Універсальність SLT для лікування глаукоми


  Shlomo Melamed, MD, Israel

 5. SLT: фокус на відтоці

  K Sheng Lim, MB CLB MD FRCOphth, United Kingdom

 6. Передбачення успіху SLT

  Cindy Hutnik, Bsc, MD, PhD, FRCS(C), Canada

 7. SLT та рефракційний хірург

  Matthias Maus, MD, Germany

 8. Застосування SLT

  Lawrence F. Jindra, MD, USA

 9. Зниження витрат на лікування глаукоми при застосуванні SLT

  E. Randy Craven, MD, USA

 10. Вирішення проблеми «прийняття» глаукоми

  Philip Y. Paden, MD, USA

e-book_slt.jpg
Ссилка на книгу «SLT: Новий стандарт в лікуванні глаукоми» англійською мовою: http://www.slt-ellex.com/downloads/slt/ebook/#p=1

Спеціально для лікарів, що не повною мірою володіють англійською мовою, ми будемо перекладати статті з цієї книги та викладати їх на нашому сайті.

За ссилкою нижче Ви можете ознайомитися з першою статтею російською мовою, в якій Д-р Лоуренс Ф. Джіндра (США) розповідає про свої висновки щодо ефективності SLT, заснованих на більш ніж 4300 SLT-процедур.  

1. Достижение результатов, которые выдержали проверку временем.  

Хочете дізнатися більше про останні досягнення в лазерній технології, починаючи від SLT для лікування глаукоми
 та закінчуючи вітреолізісом для видалення помутнінь в склоподібному тілі? Тоді запрошуємо Вас відвідати Ellex EuroTimes Simposium під час ХХХІ конгресу ESCRS в Амстердамі!

Симпозіум:

Redefining Convention: Laser Applications for Glaucoma and Vitreolysis
Дата: Неділя, 6 жовтня

Час: 13.00-14.00 (надається ланч)

Місце: Room E013 в Amsterdam Congress Centre, RAI

Модератор: Marie-Jose Tassignon (екс-президент спільноти ESCRS)

Офіційна мова: англійська
Програма:

SLT in the Glaucoma Treatment Armamentarium

Roberto Carassa, MD, PhD (Italy)
Vitreous Floaters Impeding Our Vision

Marie-José Tassignon, MD, PhD (Belgium)
YAG Laser Vitreolysis: a Breakthrough in the Management of Floater Patients

Feike Gerbrandy, MD (Netherlands)
A Comparison of Nd: YAG Laser Vitreolysis Versus Pars Plana Vitrectomy in Eyes with Vitreous Floaters

Cees van der Windt, MD (Netherlands)
Для участі необхідна попередня реєстрація до 20 вересня 2013: електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ellex_simp_escrs.jpg

tmx_stend.jpg

23-24 травня в Одесі пройшла щорічна науково-практична конференція «Філатовські читання»
, присвячена цього разу 80-річчю тканевої терапії по методу академіка В. П. Філатова. Насичену програму конференції забезпечили виступи лікарів як з України, так і з інших країн, у тому числі з Росії, Узбекистану, Німеччини, Швейцарії та ін. У своїх виступах автори висвітлювали теми, актуальні для сучасної української офтальмології.

Також традиційно при конференції працювала виставка.
На стенді компанії Техномедекс Груп від наших менеджерів, а також від представників компаній-виробників, відвідувачі могли отримати додаткову інформацію про ІОЛ 1stQ, інструменті BVI, про комбіновану систему Megatron S4 та продукти для вітреоретінальной хірургії від компанії Geuder, а також про ультразвукове обладнання та лазери виробництва Ellex.

У цій статті хотілося б сказати кілька слів про доповідь Соколовської Т.В. (Москва, Росія), присвяченупорівняльній оцінці методів лазерної активації трабекули в лікуванні первинної відкритокутової глаукоми.

Автор підкреслює, що серед способів активного впливу на зону фільтрації кута передньої камери найменш травматичними є лазерні втручання. При цьому СЛТ показав себе як ефективний, неінвазивний метод лікування початкових стадій ПВКГ при наявності пігментації трабекули.Для проведення процедури СЛТ в лікарні використовують апарат Tango Laserex (у 2005р. компанія Laserex змінила назву на Ellex).

Для того щоб не залежати від ступеня пігментації трабекули,паціентам з незначним вмістом пігменту за допомогою YAG-лазера проводять процедуру Лазерної Активації Трабекули(ЛАТ). Імпульси тривалістю в 3 нс формують над поверхнею трабекули «ударну хвилю», яка викликає рух вологи передньої камери і різних відкладень на поверхні трабекули. У результаті цього відбувається «промивання» трабекулярних щілин під тиском. Д-р Соколовська зазначає, що ІАГ-ЛАТ - малотравматична й ефективна при лікуванні початкових стадій ПВКГ, незалежно від ступеня пігментації трабекули, але її результати менш стабільні, ніж після СЛТ. odessa_zal.jpg

Заключним висновком в доповіді сказано, що методи лазерної активації трабекули можуть бути використані для лікування початкових стадій ПВКГ при неефективності медикаментозного лікування та у випадку неможливості проведення хірургічного втручання.

Сподіваємося, що перебування на «Філатовських читаннях» для кожного учасника було настільки ж цікавим, як і корисним. І до зустрічей на наступних важливих подіях у світі офтальмології!

Компанія Optos рада представити абсолютно новий настільний прилад
 Daytonaз передовою лазерною скануючою технологією отримання та обробки зображень сітківки.

Ексклюзивна безконтактна технологія Virtual Point™ забезпечує неперевершений огляд 82% або 200° сітківки від центру до периферії в одному панорамному зображенні!

Лазерна фундус-камера Daytona, використовуючи декілька довжин хвиль, пропонує різні типи зображень сітківки, включаючи унікальне автофлуоресцентне зображення!

Більш детально про прилад Daytona і його унікальні функції ви можете дізнатися в нашому каталозі на сторінці лазерні фундус-камери.

З радістю повідомляємощо ми переїхали до новоїзручно розташованої
 офісної будівлі за адресою вулОрловська8/1.

У зв'язку з переїздом були деякі перебої з телефонним зв'язкомПриносимо свої вибачення за можливі незручності.

Чекаємо на вас у новому офісі!

office
Компанія Reichert ® представляє оновлений Аналізатор реакції ока (Ocular Response Analyzer ®), тепер в єдиному корпусі!

Компанія Техномедекс Груп рада повідомити, що ми стали частиною цієї спільноти.
 
Facebook налічує більше 50000 сторінок з інформацією про офтальмологію, включаючи персональні сторінки офтальмологів та корпоративні сторінки офтальмологічних клінік. Тепер стежити за новинами у світі офтальмології стало ще простіше. Просто «лайкніть» нашу офіційну сторінкута отримуйте останні оновлення на вашу стіну.

 
Також в Facebook ви можете знайти офіційну сторінку світового лідера з виробництва офтальмологічних лазерів і УЗД - компанію Ellex MedicalПорядок дій такий самий: натискайте «мені подобається» та слідкуйте за оновленнями.

Крім того, Ellex має свій канал на YouTube. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому підписуйтесь на Ellex YouTube вже сьогодні!
ytb

У цьому році Мілан приймав 30-й конгрес ESCRS.
Попередник ESCRS Європейський Консиліум Інтра-окулярної Імплантації (EIIC) провів свій перший конгрес у Гаазі (Нідерланди) у 1982 році. У тій події брало участь близько 200 делегатів. Мілан же в цьому році зустрів понад 6700 катарактальних та рефракційних хірургів з різних країн. Конгрес ESCRS по праву можна вважати одним з найбільш масштабних заходів у світі офтальмології. Інтенсивна програма останнього конгресу включала в себе експертні симпозіуми та більше 100 навчальних і хірургічних курсів. Під час ESCRS кожен зареєстрований відвідувач міг дізнатися про новини і глобальні тенденції у катарактальній та рефракційній хірургії, ознайомитися з останніми досягненнями в цій області та зустрітися з професіоналами з усього світу.

Побачити новітні розробки можна було в тому числі і на виставці, що звично проходила в дні проведення конгресу. Понад 280 компаній експонували свою продукцію в Мілані. При цьому кожен виробник намагався привернути увагу відвідувачів і зацікавити їх як традиційними, так й інноваційними продуктами.

Крім іншого, в офтальмологів на ESCRS була можливість взяти участь в Ветлабах, під час яких обладнання не тільки демонструють, але й навчають роботі з ним. На Ветлабі від компанії Geuderпобували й українські лікарі, при цьому відмінна організація заходу дозволила їм переконатися в неперевершенній якості та надійності продукції Geuder.

Українські офтальмологи не обійшли увагою і стенд компанії Ellex. Тут було представлено таке обладнання, як комбінований SLT / YAG лазер Tangoфотокоагулятор Integre Yellow,фотодеструктор Super Qпереносний зелений лазер Solitaire, а також УЗД EyeCubed.

Німецький лідер з виробництва ІОЛ 1stQ представляв свою інноваційну розробку - AddOn ІОЛ 1stQ, яка імплантується в сулькус як додаток до вже наявної ІОЛ для корекції рефракції пацієнта.

Звичайно жодна стаття не зможе вмістити повний опис всього, що відбувається на конгресі. Тому нижче кілька фотографій з Мілана. І якщо Ви ще не були учасником цієї грандіозної події в світі офтальмології, то наступний XXXI конгрес ESCRS пройде з 5 по 9 жовтня 2013 року в Амстердамі, Голландія. Плануйте свою участь вже сьогодні!

geuder

Демонстраційний стенд Geuder

ellex

Ellex на ESCRS

1stq

Стенд 1stQ GmbH

optos

Daytona - революційна новінка від компанії Optos 

bvi

Стенд BVIКомпанія Ellex рада повідомити, що отримала знак СЕ (відповідність європейським стандартам)
для 2RTтм для лікування діабетичного набряку макули. Інформація про це з'явилася на Австралійській фондовій біржі в середині липня цього року.

В цілях підтримки клінічного та комерційного розвитку 2RTтм Ellex починає лімітоване впровадження цієї технології за допомогою програми Vision 2RT. В рамках цієї програми новатори можуть купити систему для лікування діабетичного набряку макули за умови, що вони будуть слідувати протоколу лікування від Ellex і надавати результати лікування. Поза програми Vision 2RT дана система не доступна для використання.

Якщо Ви хочете придбати лазер 2RTтм для лікування діабетичного набряку макули і взяти участь у програмі Vision 2RT зв'яжіться з нами по телефону або відправте заявку на ел.пошту.

Більш докладно про омолоджуюче лікування макули Ви можете прочитати в статтях «Омолоджуюче лікування сітківки Ellex 2RTтм» та «Інноваційна технологія Ellex 2RTтм», а також на сайті виробника http://ellex.com/corp/products/retinal-rejuvenation-therapy/2RT
geuder

Компанія Geuder, лідер німецького ринку офтальмологічного обладнання та інструментарію
 длякатарактальної та вітреоретинальної хірургії, під час щорічного конгресу ESCRS в Міланіорганізовує перший Ветлаб для потенційних клієнтів.

Дата:

8-9 вересня, 2012р.

10.00-18.00

Майстер-класи:

Одногодинний майстер-клас для кожного учасника (потрібна реєстрація)

Місце проведення:

Geuder Wetlab Room, ESCRS Congress Center,

Офіс 7 на Level 1 – North Wing (Північне крило)

Теми тренінгу:

Хірургія на передньому та задньому відрізках за допомогою системMegatron S4 та Xenotron III

Основні моменти:

Megatron S4 — система з оптимальними умовами для хірургії напередньому та задньому відрізках з інноваційними параметрами, що легко настроюються під кожного хірурга

Xenotron III — високо ефективне джерело світла з функцієюPhototoxGuard

Інструмент DMEK — повний набір інструменту з новим інноваційнимкартриджем для імплантації

TOMARKточне маркування рогівки для імплантації Торичних ІОЛпреміум-класу

Продукти Pure Efficiency Phaco (PEP) — фако-набір РЕР та РЕР пінцет для капсулорексису Auffarth

Uno Colorline — одноразова продукція для вітреоретинальної хірургіїз кольоровим кодуванням для 20G, 23G та 25G

… і це не все

Приєднуйтеся до групи лікарів, що бажають  вдосконалювати свої професійні навички танавчатися новомуДля участі у Ветлабі необхідно зареєструватися, відправивши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 серпня 2012г. 

Компанія Техномедекс Груп піклується про своїх клієнтів, тому ми раді повідомити про зниження цінна деяку продукцію
 виробництва Reichert, Німеччина. Зокрема, зараз Ви можете придбати за привабливими цінами чудові безконтактні тонометри Reichert 7 NCT та портативні тонометри РТ100. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів за телефоном (044) 501-40-70.

7nct
В суботу 17 березня 2012 компанія «Техномедекс Груп» провела науково-практичний семінар«День німецької офтальмології в Україні».
 В конференц-залі готелю Radisson зібралося близько100 провідних офтальмологів з усіх областей України, були присутні представники компаній 1stQ іGeuder, професора з Німеччини та співробітники компанії «Техномедекс Груп», яка є офіційнимдистриб'ютором вищевказаних фірм в Україні.


zal

Гості приготувалися уважно слухати доклади спікерів

Честь відкриття семінару випала професорові кафедри офтальмології Національної МедичноїАкадемії, члену-кореспонденту Національної академії наук та Академії Медичних Наук, президентуасоціації офтальмохірургів України Миколі Марковичу Сергієнко. Також своє вітальне слово сказалачлен-кореспондент Національної Академії Медичних Наук, директор київського міськогоофтальмологічного центру, професор Зоя Федорівна Веселовська.

serg

Проф. М.М. Сергієнко  проголошує вітальне слово

Робочу частину семінару відкрив директор «Техномедекс Груп» Олексій Вадимович Сологуб, який усвоїй презентації коротко висвітлив 18-річну історію успіху компанії на українському ринкуофтальмології та основні її досягнення, включаючи більше 160 проектів по всій країні.

tmx

О.В. Сологуб, директор Техномедекс Груп


Перша частина семінару була присвячена інтраокулярним лінзамЗ німецького міста Маннхейм до Києва прилетіли 2 представника 1stQ GmbH: засновник компанії пан Рюдігер Дворшак та її директорпан Томас Дім, який і провів презентацію. Незважаючи на відносну молодість компанії (заснована в 1998 році), 1stQ завоювала позиції лідера на ринку інтраокулярних лінз в Німеччині. Як і в живій природі, форма предмета повинна відповідати функціям, що він виконує, і саме функціональність єосновоположним принципом роботи компанії. Також пан Дім підкреслив, що 1stQ у своїй діяльностіприділяє велику увагу дослідженням і новим розробкам.

dworschak

Засновник компанії 1stQ GmbH, пан Рюдігер Дворшак (Ruediger Dworschak)

diehm

Директор 1stQ GmbH, пан Томас Дім (Thomas Diehm)

У цьому можна було переконатися, слухаючи доповідь доктора Гангольфа Содера, професоракафедри офтальмології в Шарлоттенклінік в м. Штуттгарт, Німеччина. Головним моментом в процесілікування проблем із зором на думку профСодера повинен бути індивідуальний підхід до пацієнтів, в рамках якого проводиться імплантація торичнихмультифокальних, а також AddOn ІОЛ.Значна частина доповіді була присвячена саме AddOn ІОЛ від 1stQ, які імплантуються в сулькус принаявності базової ІОЛ в капсулярної мішку. Причому імплантація AddOn ІОЛ може проводитися як одночасно з базовою ІОЛ, так і через кілька років після операції по заміні кришталика.

ves_saud

Проф. З.Ф. Веселовська та  проф. Гангольф Содер (Gangolf Sauder)

Друга частина семінару розпочалася з презентації представника Geuder AG пана Олівера Мойба(Area Sales Manager). Він розповів про продукцію компанії, яка 60 років тому була невеликоюсімейною справою, а в 2012 році налічує дистриб'юторів уже в більш ніж 90 країнах по всьому світу.


meub

Презентація представника Geuder AG пана Олівера Мойба (Oliver Meub)

Доктор медичних наук, професор Гернот Ріхтер, головний лікар очної клініки в Коттбусі і виконавчийдиректор компанії Augen-MVZ Lausitz GmbH, у своїй доповіді розглядав переваги і недоліки MICS <2мм і 25G/27G STV, які моменти треба врахувати перед впровадженням таких операцій в практику .Наприклад, перед тим, як перейти на MICS <мм Ви повинні розглянути такі аспекти, яккапсулорексісфакоефектівностьфакодинаміку та контроль вакууму. І визначити, чи зможутьпереваги у вигляді відсутності хірургічно індукованого астигматизму і швидкого загоєнняпісляопераційних ран пацієнта, переважити такі недоліки, як додаткові інвестиції в інструмент длямікророзрізу, доплата за ІОЛ 1,8 мм і зниження ефективності факоемульсифікації, пов'язане ззаконами фізики.

richter


Проф. Гернот Ріхтер (Gernot Richter)

Продовжуючи тему, порушену профРіхтером, дипломований інженер Бернд Шляймер (Head of Product Management Geuder AG) в своїй доповіді розповів про ефективність і рентабельністьофтальмохірургічних систем. В процесі прийняття рішення про покупку такої системи лікареві необхідно розглянути такі моменти, як універсальність, ергономічність, ефективність і витрати на 1операцію. Слід пам'ятати, що чим менший розріз ви хочете робити, тим вище повинна бутиефективність системи. У своїй презентації пан Шляймер детально розглянув значення ефектукавітації в факоемульсифікації і причини, чому поздовжнє фако краще торсіонногоВисокаефективність офтальмохірургічних систем Geuder досягається завдяки комбінації ефекту «відбійного молотка» і кавітації.


schleimer

Представник Geuder AG пан Бернд Шляймер (Bernd Schleimer)

Протягом всього семінару в залі стояла унікальна система для хірургії переднього та задньоговідділів ока Megаtron S4, а також стіл з офтальмологічним інструментом від Geuder, і всі бажаючімогли задати питання щодо продукції безпосередньо представникам компанії-виробника.

megatron

Система Megatron S4


Після закінчення робочої частини семінару була проведена лотерея. 12 щасливчиків із залу сталиволодарями цінних призів від організаторів, серед яких були планшетний ПК з модемом Wi-Fi, модем 3G/Wi-Fi, лінзи від компанії 1stQ та сертифікати на знижку при купівлі лінз. Кожен присутнійотримав сертифікат учасника конференції. І прекрасним завершенням дня «німецькоїофтальмології в Україні» став «Баварський» фуршет з безліччю дуже смачних німецьких страв і традиційним для Німеччини напоєм - пивом.

lottery


Пан Олівер Мойб витягує номера переможців у лотереї

Компанія "Техномедекс Груп» висловлює подяку всім гостям, які провели цей «День німецькоїофтальмології» разом з нами. Сподіваємося, що кожен лікар отримав знання, корисні для йогороботи, і просто приємно провів час. Будемо раді бачити Вас на наступному заході, організованомунашою компанією!

demin

Лікар, що виграв головний приз - О.І. Дьомін

З 19 по 24 квітня 2012 р. в Чикаго, США, пройдуть чергові зустрічі фахівців у сфері офтальмології на Симпозіумі ASCRS і Конгресі ASOA,
в ході яких будуть запропоновані кращі освітні програми для підтримки Вас на рівні професіонала високого класу. Основні теми, що будуть розглянуті на ASCRS • ASOA, це практичні поради та останні технології та інновації в хірургії ока; тренінги для набуття практичних навичок; якість клінічних і хірургічних пропозицій для медперсоналу. Також Ви зможете відвідати курси PROBE, призначені для комплексного аналізу Вашого бізнесу з метою збільшення доходів.
Традиційно в рамках ASCRS • ASOA пройде виставка продукції для офтальмології від провідних компаній-виробників. Серед інших, Ви зможете відвідати стенди та ознайомитися ближче з продукцією наших партнерів: EllexGeuderReichertOptos та ін.

Усім, хто збирається відвідати ці заходи, наша компанія бажає отримати якомога більше потрібних і корисних знань.

Більше інформації про ASCRS • ASOA Ви можете знайти на сайті http://ascrsam.org

ascrs2012

17 березня 2012 в м. Київ відбудеться
 науково-практичний семінар «День німецької офтальмології вУкраїні». Очікується близько 100 лікарів-офтальмологів з усієї УкраїниВ рамках семінару учасникизможуть ознайомитися з продукцією компанії 1stQ, лідера ринку інтраокулярних лінз в Німеччині, іпродукцією компанії Geuder, провідного німецького виробника офтальмологічного обладнання таінструментарію для катарактальної та вітреоретинальної хірургії. Своїм досвідом роботи поділятьсяколеги з Німеччини: д-р Г. Содер, глава клініки в Штутгарті, і д-р Г. Ріхтер, глава клініки в Котбусі.Серед присутніх буде проведена лотерея з розіграшем цінних призів, а ввечері всіх гостей чекаєсмачна вечеря в німецькому стилі. Головним організатором заходу виступає ТОВ «ТехномедексГруп», офіційний дистриб'ютор компаній 1stQ і Geuder в УкраїніМи будемо раді бачити Вас!

1stqgeuder

Ellex - компанія № 1 у світі по виробництву лазерів для офтальмології.
Маючи вже понад 20 років досвіду в цій галузі, вони випускають продукцію тільки високої якості. На підтвердження цього Ellex розширює гарантію на обладнання. Тепер при купівлі ULTRA QSUPER QSOLO і TANGO Ви отримуєте повну гарантію 36 місяців і на лазер, і на голівку. Також з'явилася можливість при замовленні лазера придбати додаткову гарантію до 24 місяців. В результаті Ви можете придбати ULTRA QSUPER QSOLO і TANGO з гарантією до 5 років, а решту продукції з гарантією до 4 років. Висока якість обладнання - запорука Вашого успіху!


ellex

У нашому каталозі з'явився новий унікальний продукт від компанії
 Reichert - ручний пахіметр iPacтм. Простий у використанні, легкий, ручний інструмент об'єднує в собі всі функції, про які ви могли тільки мріяти: Bluetooth® для бездротового зв'язку, навігація натисненням однієї кнопки, кольоровий РК-екран, що обертається, літій-іонний акумулятор і багато іншого. Більш докладно про особливості пахіметра iPacтм, що дозволяють проводити найточніші вимірювання, ви можете дізнатися з його опису на сторінціПахіметри.


ipac_cr

Кілька років тому компанія Ellex представила на своєму сайті ellex.com онлайн Освітній Центр
 (Education Center) з метою забезпечення повного зібрання освітніх матеріалів для існуючих і потенційних клієнтів. Ці матеріали були розроблені для підтримки використання в роботі лазерів та ультразвуку від Ellex, для надання цінних знань клієнтам, а також для підвищення ефективності їх практики. Ми раді повідомити, що Освітній центр недавно був кардинально оновлений в розділах «Відео»«Вебінари»«Презентації» і «Матеріали для завантаження». Тепер Ви можете подивитися відео фотокоагуляції і SLT, вебінари про фоторегенерацію і ультразвук, ознайомитися з презентаціями, клінічними нотатками, статтями та рекомендаціями щодо лікування. Ресурс буде регулярно оновлюватися новими матеріалами. А зараз рекомендуємо ознайомитися з вже наявним контентомОсвітнього Центру, можливо, він буде корисним і для Вашої практики.


Якщо Вас зацікавив якийсь матеріал з Освітнього центру, але виникли складнощі з перекладом, ми будемо раді допомогти Вам у цьому.

ed_center_ellex

17-21 вересня у Відні, Австрія, пройшов черговий конгрес ESCRS.
Це були 5 днів надзвичайно насиченої програми, протягом яких кожен бажаючий міг перейняти досвід колег та поділитися своїм - було організовано безліч симпозіумів, навчальних курсів і лекцій на різноманітні теми, що хвилюють офтальмологів з усього світу.
Традиційно в рамках конгресу проходила виставка, учасниками якої стали понад 240 компаній, що мають відношення до офтальмології. Було представлено безліч обладнання та витратних матеріалів. Наприклад, на стенді компанії Ellex можна було ознайомитися з SLT/YAG комбінованим лазером 
 Tango™ та діагностичною ультразвуковою системою  Eye Cubed™. Компанія Geuder, серед іншого, представляла свою унікальну систему для хірургії переднього і заднього відділів ока   Megatron S4. За підрахунками організаторів виставку відвідали більше 5000 чоловік. Якщо ви були одним з них, сподіваємося, що ця поїздка стала черговим внеском у ваш професійний розвиток. Наступний, ювілейний, ХХХ конгрес ESCRS пройде у вересні 2012 року в Мілані, Італія. Ми та наші партнери будемо раді бачити вас там!


vienna_geuder

Спішимо повідомити, що Техномедекс підписав ексклюзивний контракт з компанією Geuder (Німеччина)
, яка ось вже 60 років виробляє високо технологічне інноваційне обладнання для офтальмології та в даний час є одним з лідерів на світовому ринку. Офтальмохірурги більш ніж в 90 країнах світу користуються продукцією Geuder, серед якої інструменти для хірургії переднього і заднього сегментів, системи для катаракти та вітреоретинальної хірургії, а також унікальні біоматеріали для ретинальной хірургії. Тепер і в Україні Ви зможете відчути справжню німецьку якість з продукцією від компанії Geuder!
Почніть своє знайомство з Geuder з унікальної системи для хірургії переднього і заднього відділів ока Megatron S4, опис якої Ви зможете знайти в нашому каталозі.


geuder_meet

У 2011 році Geuder AG святкує 60-річчя з моменту заснування компанії -
шість десятиліть, протягом яких невелика майстерня хірургічних інструментів перетворилася в міжнародний сімейний бізнес з більш ніж 220 співробітниками.

Майстерність в поєднанні з інноваційними ідеями та участю в спеціальних дослідженнях і розробках забезпечили зростання Geuder Group та появу широкого кола продукції, що визнана у всьому світі.

Інновації, що орієнтовані на майбутнє, та майстерність, що відточувалася роками, призвели до створення більше 3000 високоточних та високоякісних продуктів. Деякі з цих продуктів були історичними віхами для офтальмології. Сьогодні Geuder AG охоплює весь спектр інструментів, що необхідні для операцій в передньому і задньому сегментах. Крім того, вони пропонують численні хірургічні системи для катаракти та вітреоретинальної хірургії.

Багаторічний досвід в мікрохірургії катаракти призвів до появи досконалої комбінованої системи нового покоління для катарактальної і вітреоретинальної хірургії - Geuder Megatron S4. Ця система увібрала в себе все найкраще, що було розроблено в сфері офтальмохірургії, і надає хірургам цілий ряд інновацій, серед яких:
- гібридний насос hybridPUMP,
- незалежність від зовнішнього живлення unPLUG,
- відображення параметрів операції в окулярах мікроскопа inVIEW DISPLAY
- світлодіодне підсвічування для заднього відділу, що не має аналогів, розташоване безпосередньо в наконечнику oceLED,
та багато іншого, що дозволяє назвати цей прилад одним з кращих.

Не дарма Geuder вважають традиційно інноваційним.

geuder

За спонсорської підтримки ексклюзивного дистриб'ютора OPKO Health в Україні ТОВ "Техномедекс Груп» була переведена на російську мову
видатна книга "Розуміння спектральної оптичної когерентної томографії (ОКТ)"
, що була написана Бруно Лумброзо, Річардом Роузеном і Марко Рісполі та видана в 2007 році в Італії .


Метою цієї книги є представити нові зображення сітківки високої розподільної здатності та допомогти користувачам інтерпретувати ті зображення, що спочатку і для ненавченого ока є вкрай складними і приводять у глухий кут. Тепер можна оцінити з високою точністю присутність або відсутність структур, які неможливо було розглянути, або які були нечіткими при використанні ОКТ TD. Ми можемо вивчити розташування та зміни ліній між внутрішнім і зовнішнім сегментом фоторецепторів, перебігом і змінами внутрішньої обмежувальної мембрани. Інтерпретація нових зображень привносить нові складності. Були виділені складності, що часто зустрічаються, та надані пояснення, щоб допомогти читачеві зрозуміти, як досягти логічних інтерпретацій зображень.

Всі зацікавлені клієнти можуть отримати оригінал книги англійською мовою плюс переклад на російську при особистій зустрічі з нашими менеджерами з продажу.Бажаєте дізнатися більше? Звертайтеся!

 У зв'язку з тривалою і успішною роботою нашого сервісного центру, а також політикою Reichert в регіоні
, збільшений термін гарантії на післягарантійний ремонт. Якщо раніше це було 3 місяці, то зараз цілих 6 місяців гарантії на ремонт обладнання, у якого вже закінчився термін гарантії.
         Техномедекс і Reichert піклуються про своїх клієнтів і роблять все, щоб вони були задоволені продукцією. Тепер з нами ще надійніше!

reichert

Компанія Ellex запрошує бажаючих випробувати на практиці ультразвук EyeCubed
тм.

Якщо Ви зацікавлені в отриманні всебічних клінічних та практичних знань в області УЗД, будь ласка, приєднуйтесь до нас у Кракові, Польщана Шостому Європейському курсі ультразвуку EyeCubed тм . Курс пройде в суботу, 10 грудня 2011 року, в Park Inn Hotel.


Попередні теми курсу:
  - дослідження переднього сегмента для рефракційної хірургії;
  - як проводити точні розрахунки ІОЛ в різних клінічних ситуаціях;
  - УЗД очних пухлин у дорослих: методи та діагнози;
  - ехографічна оцінка склоподібного тіла, сітківки і судинної оболонки за допомогою B-scan;
  - використання UBM в діагностиці глаукоми.


Більш детальну інформацію чекайте ближче до зазначеної дати.

З 17 по 21 вересня 2011 року в Відні, Австрія, відбудеться чергова зустріч ESCRS 2011.
КомпаніяEllex надає можливість клієнтам взяти участь у персональній демонстрації лазерного та ультразвукового обладнання, в тому числі Tango ™ SLT / YAG комбінованого лазера і діагностичної ультразвукової системи Eye Cubed ™. Серед усіх відвідувачів, які приймуть участь у демонстрації в період проведення конгресу, буде розіграний iPad. Двічі на день на стенді Ellex проводитиметься дегустація південноавстралійського вина преміум-класу. Будемо раді бачити Вас на стенді # B514!


ellex

Ми раді повідомити Вам, що апланаційні тонометри Tono-Pen XL і Tono-Pen AVIA тепер доступні в Україні!
Легкі у використанні ручні тонометри від компанії Reichert, завдяки ергономічному дизайну і передовим електронним технологіям, дозволяють швидко і точно виміряти ВОТ з мінімальною підготовкою. Tono-Pen AVIA має таку ж перевірену точність, як і Tono-Pen XL, але з більш ергономічним дизайном, батареєю, що працює в 4 рази довше, і більшими розмірами LCD екранів. Більш детальну інформацію про ці продукти Ви можете знайти в нашому каталозі в розділі Безконтактні тонометри.

З 29 червня по 2 липня в Парижі пройде Всесвітній конгрес з глаукоми 2011.
 Компанія Ellexзапрошує Вас відвідати свій стенд, де Ви зможете дізнатися як більш ефективно діагностувати і лікувати глаукому, використовуючи лінійку високотехнологічного лазерного та ультразвуковогообладнання, зокрема TangoTM і Eye CubedTMКожен, хто візьме участь у презентації SLT, отримає вподарунок Ellex SLT Waiting Room DVD - прекрасне доповнення до програми навчання SLT.

26-27 травня 2011 року в Одесі компанія
 «Техномедекс» взяла участь у виставці, що проходила врамках науково-практичної конференції офтальмологів з міжнародною участю «Філатівськічитання». Цього разу конференція була присвячена 75 річниці заснування ДУ «Інститут очниххвороб і тканинної терапії імВ.П. Філатова Національної академії медичних наук України »Мибули раді бачити Вас на нашому стенді і сподіваємосящо змогли бути для Вас корисними та цікавими. Якщо ж з якихось причин Вас не було на конференціїВи можете ознайомитися з каталогом нашої продукції на сайті.

odessa_tmx

Оборудование для офтальмологии

Компанія 1stQ, провідний німецький виробник інтраокулярних лінз,
виступила спонсором 24-го щорічного конгресу німецьких офтальмологів 
International Congress of German Ophthalmic Surgeons (DOC), який проходить з 19 по 22 травня 2011 року в Нюрнберзі, Німеччина. Основною метою зустрічі є обмін інформацією для збагачення досвіду кожного з учасників. Для цього було заплановано багато лекцій, семінарів та навчальних програм для медичного персоналу, а також відео живих операцій, з можливістю задати питання хірургам, присутніv у конференц-залі. У рамках конгресу також проводиться виставка, на якій відвідувачі можуть ознайомитися з останніми досягненнями офтальмологічних компаній, у тому числі із продукцією1stQ.


Reichert отримав патент на свою унікальну методику вимірювання ВОТ.
Патент #7909765 засвідчує, що обладнання Reichert, що працює за технологією IOPcc, визначає реальний внутрішньоочний тиск.

Ellex на EURETINA 2011 Ellex Europe найближчим часом буде представлений в Лондоні, Великобританія на Конгресі EURETINA 2011, який пройде в конференц-центрі Королеви Єлизавети II 26-29 травня.

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015