(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Виходячи зі статистичних даних, від 2 до 4% населення хворіють Амбліопєю. Застосовувані технології, дозволяють розраховувати на позитивні тенденції, лише у пацієнтів у віці до 6 років, іноді до 9. Окрім іншого, стандартні методи лікування амбліопії у дітей, метод оклюзії, викликає певні моральні та фізичні складнощі, які супроводжують лікувальний процес.

Якщо говорити про тих, хто старше 9 років, то вони опиняються в безвихідному становищі у зв'язку з неможливістю лікування даного захворювання в старшому віці.

Завдяки співпраці Техномедекс груп з вченими з інших країн, ми можемо запропонувати нові технології лікування захворювання, які будуть корисні всім, не дивлячись від віку.


ЛІКУВАННЯ АМБЛІОПІІ У ДОРОСЛИХ

Технологія RevitalVision - унікальне програмне забезпечення відновлення зору в домашніх умовах, розроблене ізраїльськими офтальмологами на основі знань технологій в області нейропластичності1. Дана програма, стала найбільшим проривом в галузі офтальмології за останніх 20 років і на сьогоднішній день, визнана найбільш дієвим методом терапії патологій і порушень без хірургічного втручання.

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ:

Розмитий зір можна коригувати за допомогою поліпшення здатності обробки мозком зорової інформації. Лікування методом RevitalVision для поліпшення зору, доведено науково і клінічно, на відміну від вправ, направлених на навчання пацієнтів розслабляти м'язи очей.
Під час вправ, які виконуються вдома за допомогою комп'ютерної програми, пацієнту показується серія точних повторюваних візуальних завдань зі зміною розміру, кута зору і контрасту. Це поступово тренує мозок більш ефективно обробляти отриману зорову інформацію. Програма RevitalVision аналізує результати виконуваних пацієнтом вправ і відповідно підбирає рівень складності тренування по темпу просування кожного пацієнта. Детальніше...


Метод лікування, надає можливість пройти курс відновлення зору з дому, без застосування хірургічного втручання.

Завдяки персонально настоюваному програмному забезпеченню, розробляється система з 30-40 вправ, які планомірно повинні виконуватися, тим самим стимулюючи мозок на сприйняття і зорову обробку візуальної інформації.

Дана система, являє собою інтерактивну комп'ютерну програму, яка працюючи через інтернет, забезпечує послідовність індивідуалізованих зорових стимулів, призначених активізувати нейронні зв'язки в зоровій корі2.

Пропоновані пацієнтам зображення, містять набори плям Габора3, трохи відрізняються один від одного. Пацієнт інтерактивно взаємодіє з програмою, використовуючи комп'ютерну мишу. Протягом сеансу записується інформація про успішність. Якщо пацієнт відповідає правильно, рівень контрасту знижується, і наступне завдання буде складніше. У свою чергу, неправильні відповіді спричиняють підвищення рівня контрасту і, як наслідок, зниження рівня складності завдань.

Особливість методу лікування полягає в проведенні, індивідуально підібраних вправ, які діють на мозковому рівні, тим самим закріплюючи результат на все життя.

З детальною інформацією щодо технології RevitalVision можна ознайомитися на сайті.


ЛІКУВАННЯ АМБЛІОПІІ У ДІТЕЙ

nedirЕлектронні окуляри ViDi прекрасне поєднання як передових технологій, які демонструють високу якість лікування амбліопії, так і дизайнерського рішення, яке мінімізує комунікаційні проблеми і дозволяє використовувати на постійній основі.

Електронні окуляри не затемнюють здорове око на тривалий відрізок часу. Окуляри автоматично починають працювати в діапазоні 20 секунд затемнення 40 секунд прозорий, таким чином, дозволяючи дитині звикнути до затемнення одного ока. Надалі, діапазон затемнення / закриття пропорційно збільшується до 30 і 40 секунд.

Завдяки планомірному затемнення, пацієнт, досить швидко звикає до носіння окулярів, які, крім іншого не завдають моральний дискомфорт.

Також, варто відзначити, що даний прилад, на відміну від методу оклюзії, не провокує розвитку інших офтальмологічних захворювань і погіршення якості зору здорового ока, за рахунок заклеювання, що мінімізує надходження кисню.

Детальніше про лікування 
амбліопії

1. Birnbaum MH, Koslowe K, Sanet R. (1977)
Vereecken EP, Brabant P. (1984)
El Mallah MK, Chakravarthy U, Hart PM. (2000) 
Wilson ME. (1992)
Rabin J. (1984) 

2. Hubel & Wiesel (1959). Receptive fields of singleneurons in the cat’s striatecortexJ Physiol (Lond) 148:574-591

3. Gabor (1946), Theory of Communication. Journal of the Institute of Electrical Engineers, London, 93, 429-457). 

Daugman. Two-dimensional spectral analysis of cortical receptive field profilesVision Res 1980; 20:847-56.

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015