(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Компанія «Техномедекс» працює як дистриб'ютор офтальмологічного обладнання в Україні з 1994 року, хоч дата заснування компанії йде в далекий 1989 рік. Ми є найстаршою компанією на ринку України, і протягом 20 років ми забезпечуємо офтальмологів високоякісним обладнанням і витратними матеріалами. Наш величезний досвід і стабільність - гарантія Вашої успішності та безпеки. Наш девіз "Все краще для офтальмології" виник не просто так - ми дійсно протягом цих 20 років намагалися принести в світ офтальмології України тільки передові технології і знання. Мало кому відомо, що перший в Україні факоемульсифікатор STORZ Premiere був інстальований силами нашої компанії ще в 1996 році в Київському Центрі мікрохірургії ока, а також, що протягом 5 років конференції Bausch & Lomb готувалися виключно силами нашої компанії. І це тільки мала частина того, чим ми справді можемо пишатися. І ми продовжуємо вести свою діяльність під нашим девізом - "Рішень багато. Результат один - Ваш успіх " Щиро Ваш "Техномедекс"

Істория компанії

1994, січень заснування компанії. Виробництво ІОЛ (3х компонентні РММА) і обмежена кількість мікрохірургічного інструменту. ІОЛ виробляються за власною технологією (з 1989 року)
1996, лютий  підписання експлюзівного дистриб'юторської угоди з компанією STORZ Opthalmics GmbH. Початок дистриб'юторської діяльності. Продукція - мікрохірургічний інструментарій, РММА і ІОЛ (Hydroview), що згинається, факоемульсифікатори STORZ Premiere і STORZ Protege
1996, жовтень установка першого в Україні факоемульсифікатора і вітреоретінальной системи STORZ Premiere в ККОБ «Центр мікрохірургії ока»
1997, лютий  установка другого в Україні факоемульсифікатора STORZ Premiere в Львівській Обласній лікарні
1997, вересень Європейський запуск унікального факоемульсифікатора STORZ Millennium. Цей революційний багатофункціональний факоемульсифікатор надовго стає «золотим стандартом» факоемульсифікації. Участь компанії ТОВ «Техномедекс» на офіційному заході в Празі.
1998, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
  h1998
1998, жовтень корпорація Bausch & Lomb купує дві великі офтальмологічні компанії Storz Instruments GmbH (мікрохірургічний інструментарій, ІОЛ, факосистеми) і Chiron Vision (факоемульсифікатор, ІОЛ, ексимерний лазер Technolas) Створення підрозділу Bausch & Lomb Surgical. Компанія ТОВ «Техномедекс» стає ексклюзивним дистриб'ютором в Україні Bausch & Lomb Surgical.
1999, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
1999, вересень проведені перші переговори і підписані контракти на постачання передових факоемульсифікаторів Millennium
2000, лютий встановлені перші в Україні 2 факоемульсифікатори Millennium
2000, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2001, вересень підписання дистриб'юторської угоди з Reichert Inc., Підрозділ Leica
2001, травень  участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2002, травень  участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2003, березень підписання ексклюзивного договору з відомим виробником офтальмологічного УЗД і лазерів - Quantel Medical, Франція
2003, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2004, вересень перша поїздка українських лікарів на ESCRS, Париж, була спонсорована ТОВ «Техномедекс»
2004, ківтень перша в Україні конференція з демонстрацією живої хірургії присвячена продукції Bausch & Lomb Surgical. Матеріали конференції та організація - повністю підготовлені ТОВ «Техномедекс»
 
Кількість зареєстрованих учасників близько 250 осіб

  Проведена жива хірургія з участю професора Кондратенко Ю.Н., д-ра Пархоменко Г.Я., Зафіракіса П. (Греція), д-ра Першина (Росія). Доктор Пархоменко продемонстрував першу імплантацію ІОЛ Meridian через інжектор.
 
2004, ківтень установка первого в Украине эксимерного лазера нового поколения с персонализированной коррекцией Technolas 217Z Zyoptix 100. Полное оснащение частной офтальмологической клиники AILAS, Киев лазерным и диагностическим оборудованием.
2004, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2004, червень участь у регіональній офтальмологічної конференції в м.Ужгород
2004, вересень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
 
2005, квітень організована перша в Україні конференція, що присвячена вітреоретінальній хірургії Bausch & Lomb. Був запрошений відомий вітреоретинальних хірург Ferenc Kuhn. Виступ цього доповідача привабив не тільки українських офтальмологів, але також і гостей з інших країн. Матеріали конференції та організація - повністю підготовлені ТОВ «Техномедекс»
 
2005, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2005, вересень участь в офтальмологічній конференції, Київ
2005, жовтень участь в офтальмологічній конференції в м. Гомель. Виступи з доповідями про продукцію Bausch & Lomb і Quantel Medical
2005, листопад ТОВ «Техномедекс» відкриває курси з факоемульсифікації WetLab на обладнанні Bausch & Lomb Surgical в Одесі, на базі інституту ім. Філатова. З цього моменту українські офтальмологи отримали можливість глибоко вивчати техніку роботи на факоемульсифікаторі з вакуумною аспіраційної системою
 
2006, лютий підписання контракту на постачання другого в Україні ексимерного лазеру нового покоління з персоналізованою корекцією Technolas 217Z Zyoptix 100 в приватній клініці Візус, Запоріжжя
 
2006, квітень конференція з демонстрацією живої хірургії присвячена продукції Bausch & Lomb Surgical.

Як завжди, матеріали конференції та організація - повністю підготовлені ТОВ «Техномедекс».
Основна тематика конференції - аберації, сферична і асферична оптика в ІОЛ, жива хірургія. Нами спеціально була підготовлена доповідь, що глибоко розкривала суть оптичних аберацій в оптиці, поняття позитивних, негативних аберацій, асферичної оптики.
Проведена жива хірургія. Також запрошений відомий хірург Д-р Файфер, Словенія, який прочитав докладну доповідь про свій досвід імплантації асферичних ІОЛ Bausch & Lomb
 
2006, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2006, червень
в Одеському інституті ім.Філатова встановлено перший в Україні апарат для електрофізіологічної діагностики органу зору Roland Consult GmbH. Встановлена найповніша версія обладнання дає можливості функціональної діагностики всіх параметрів органу зору та мозкової діяльності
2006, листопад участь у регіогнальній конференції, м.Євпаторія
2007, березень конференція з демонстрацією живої хірургії присвячена продукції Bausch & Lomb Surgical.
 
  Основна тематика конференції - нова система факоемульсифікації Stellaris, оновлена інформація про клінічні результати після застосування ІОЛ з повністю асферичної оптикою, фільтри видимого світла (жовтий, фіолетовий) в офтальмології
 
2007, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2008, січень у Bausch & Lomb приймають рішення про розширення дистрибуції хірургічної продукції та введенню додаткового дистриб'ютора Bausch & Lomb в Україні.

Новим дистриб'ютором стає створена в листопаді 2007 компанія. Основним завданням нового дистриб'ютора є пошук нових клієнтів для продукції Bausch & Lomb. Але новий дистриб'ютор іде найпростішим шляхом - демпінгує та продає товар існуючим лояльним клієнтам.


З цього моменту ТОВ «Техномедекс» відмовляється від організації тематичних конференцій Bausch & Lomb, і дана функція покладається на Представництво Bausch & Lomb в Україні.

У 2008 вперше з 2004 року жива хірургія Bausch & Lomb не проводиться.
2008, червень підписання ексклюзивного дистриб'юторського контракту з компанією BD Medical Opthalmic Systems - відомим світовим виробником одноразового інструментарію і витратних матеріалів для офтальмології
2008, вересень підписання ексклюзивного контракту з новим американським виробником ОСТ компанією OptoVue.
2009, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
2009, жовтень підписання ексклюзивного контракту з новим німецьким виробником ІОЛ - компанією 1stQ GmbH.
Підписання ексклюзивного контракту з відомим Індійським виробником ІОЛ компанією Eagle Optics.
З цього моменту ТОВ «Техномедекс» значно розширила асортимент ІОЛ для будь-якого цінового діапазону, однак, як завжди, ми залишилися вірні своєму девізу «Все найкраще для офтальмології» - незважаючи на різні цінові сегменти, обидва бренди пропонують високу якість продукції.
2010, січень зміна логотипу і назви компанії - тепер ми називаємося ТОВ «Техномедекс Груп». Повністю змінено корпоративний стиль.
Метою цих змін було показати, що ми провели глибоку внутрішню реорганізацію, значно розширили штат, протфель продуктів і готові запропонувати офтальмологам України ряд нових рішень.
2010, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
 2010, вересень підписання ексклюзивного контракту з компанією OPKO Health Inc. Тепер ми пропонуємо більш функціональний і якісний ОСТ, ніж раніше. Як і раніше, компанія Bausch & Lomb
 2011, лютий  підписання ексклюзивного контракту з компанією Ellex. Тепер в нашому портфоліо кращі в світі офтальмологічні лазери і УЗД.
 2011, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
   
 2011, вересень підписання ексклюзивного контракту з компанією Geuder. Теперь ми представляємо унікальну комбіновану факосистему Megatron S4, аксесуари та мікрохірургічний інструмент найвищої якост
 2012, березень ТОВ "Техномедекс Груп" провела науково-практичний семінар "День німецької офтальмології в Украині", що був присвячений продукції компаній 1stQ GmbH та  Geuder AG.
   sert
  Окрім представників компаній, на семінаре були присутні доктори з Німеччини Гангольф Содер та Гернот Ріхтер. У своїх докладах вони розказали українським колегам про свій досвід роботи з інтраокулярними лінзами 1stQ та системою для хирургії переднього та заднього відрізків ока Megatron S4.
 2012, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова
 2013, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова. Крім співробітників компанії, на стенді були присутні представники наших постачальників Адам Штодінгер (Geuder) та Роман Бетєнков (BVI)

 2013, грудень перший в історії української офтальмології SLT-симпозіум з живою хірургією, організований компанією Техномедекс Груп спільно з компанією Ellex (Австралія).

Симпозіум був присвячений технології SLT - новому світовому стандарту в лікуванні глаукоми.

Презентував технологію SLT представник компанії Ellex Ніколас Бруел, який ознайомив учасників з даною технологією в цілому, описав її відмінності від раніше застосовуваної ALT і присвятив частину презентації лазерній системі Tango, єдиній в Україні, на якій проводять процедуру SLT згідно з протоколом, затвердженим FDA.

Під час заходу доктора ознайомилися з процедурою SLT в живу, завдяки телетрансляції із лазерного центру ЦМХО м.Києва.

Проводив SLT лікування всесвітньо відомий експерт в області SLT д -р Лоуренс Ф.Джиндра (Нью-Йорк, США).
   
  Також регіональний директор з продажу компанії Reichert Кейс Сас представив новий безконтактний тонометр Reichert 7CR з унікальною технологією відгуку рогівки, яка дозволяє лікарю визначити справжнє ВГД з урахуванням біомеханічних властивостей рогівки.
2014, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова. 
На стенді нашої компанії відвідувачі змогли отримати детальну інформацію та консультацію про ІОЛ 1stQ, ультразвукове обладнання та лазери виробництва Ellex, інструменти BVI, про комбіновану систему Мегатрон S і продукти для вітреоретінальної  хірургії від компанії Geuder.
 
2014, жовтень Компанія Еllex на ESCRS / EURETINA традиційно привітала і подякувала своїмпартнерам за плідну співпрацю та внесок в успіх компанії. "Техномедекс Груп" стали одним з найкращих партнерів-дистриб'юторів і отримали нагороду «Outstanding Marketing Award»

2014, грудень 12 грудня 2014 року компанія “Техномедекс Груп” провела конференцію «Катаракта майбутнього». В конференц-залі готелю Radisson зібралось близко 100 ведучих офтальмологів з усіх областей України.

Конференція була повністю присвячена питанню хіріргії катаракти в Україні. В ході конференції були розглянути різні аспекти роботи хірурга в сучасних реаліях, окреслені можливості і вигоди нового підходу та презентовані інструменти роботи хірурга із пацієнтом.


Головний фокус нового підходу - це відповідь на питання пацієнта «Як повернути зір, що найкращим чином буде відповідати його особистим потребам». З метою допомогти хворим повернути максимальну якість зору після лікування катаракти, запущено інформаційно-освітній ресурс для пацієнтів з катарактою - Всеукраїнський портал катаракта.укр. Цей проект є унікальним, оскільки це єдине місце, де можна отримати об’єктивну інформацію про лікування
2015, травень Компанія 1stQ в в Мангеймі (Німеччина) організувала зустріч дистриб'юторів і навчання, де наші фахівці пройшли професійну підготовку з техніки розрахунку ІОЛ.

2015, травень участь в офтальмологічній конференції, Одеса, ін-т Філатова

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015